Отборът на „Лев Инс“ отново шампион

01.03.2016

Футболният тим на ЗК „Лев Инс“ отново вдигна шампионската купа от турнира на малки вратички, който стартира в средата на декември. Футболистите ни се срещнаха с 16 от най-добрите отбори в София и ще останат в историята като единствения тим без нито една загуба.
На полуфиналите „Лев Инс“ буквално отнесе с 5:2 шампионите на столицата за 2015 година - “Зебра“. Надпреварата за първо и второ място се проведе в петък. Тогава отборът на „Лев Инс“ се изправи срещу „Магьосниците“, които претърпяха болезнена загуба с 5:1 и се класираха втори в турнира.

Освен купата, тимът ни бе награден с почивка в 5-звезден комплекс в Слънчев бряг.
Това е поредната шампионска титла за футболистите от „Лев Инс“.

В края на септември миналата година, момчетата триумфираха с купата и на Асоциацията на българските застрахователи след серия от убедителни победи над отборите на други компании в бранша, сред които тези на ДЗИ и „Армеец“.